Pan Materac Krosno

Stelaże pod materac

Stelaż jest jednym z niezbędnych produktów w sypialni. Stanowi połączenie łóżka z materacem. Tworzy stabilną podstawę dla materaca, zapewniając odpowiednią pracę całej konstrukcji. Wpływa na prawidłową cyrkulację powietrza. Odpowiedni rozstaw listew umożliwia ciągły przepływ świeżego powietrza do materaca. Stelaż powinien być dobierany na podstawie posiadanego materaca. W zależności od modelu rozstaw listew powinien wynosić od 3 cm – w przypadku miękkich lub średniotwardych materacy, do nawet 8 cm, co sprawdzi się przy materacach o dużym poziomie twardości. Warto sprawdzić jakie łóżka i materace są obecnie dostępne na rynku i jaki stelaż będzie z nimi idealnie współgrał. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty produktowej stelaży na: https://www.panmaterac.pl/stelaze-pod-materac-16

Stelaże bez regulacji

Klasyczne stelaże, idealnie współgrające niemal z każdym rodzajem materaca. Charakteryzują się prostą konstrukcją, w której gięte listwy umieszczone zostały w gumowych uchwytach. Są to solidne produkty, które usprawniają pracę materaca. Dzięki idealnemu podparciu wpływają na dłuższą żywotność materaca.

Stelaże regulowanie ręcznie

Rodzaj stelaża, w którym użytkownika ma możliwość ręcznej regulacji wysokości zagłówka i podnóżka. Rozwiązanie z regulacją zagłówka docenią w szczególności osoby, które dużo czytają przed snem lub korzystają z laptopa. Natomiast podnoszony podnóżek wpływa na poprawę krążenia krwi w kończynach. Przed zakupem stelaża regulowanego należy sprawdzić, czy będzie on kompatybilny z posiadanym materacem.

Stelaże regulowane elektrycznie

Stelaże z elektryczną regulacją wysokości zagłówka i podnóżka za pomocą pilota. Stelaże te doskonale sprawdzą się w łóżkach osób, które z powodu choroby zmuszone są do ciągłego leżenia. Regulacja zagłówka i podnóżka przekłada się zarówno na wygodę podczas wieczornego czytania książki, jak i poprawę zdrowia. Podnoszony podnóżek poprawia ukrwienie w kończynach, dzięki czemu szybciej się regenerują.

Producenci