Pan Materac Krosno

Łóżka

Łóżko jest nieodzownym elementem każdej sypialni. To właśnie w nim spędzamy niemal 1/3 swojego życia. Dobór odpowiedniego łóżka jest niezwykle istotny, musi trafić zarówno w gusta użytkownika, idealnie współgrać z materacem i stelażem oraz pasować do wystroju sypialni. Dlatego niezwykle ważne jest, aby po zakupie łóżka, dobrać do niego odpowiedni materac i stelaż. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów łóżek: drewniane, tapicerowane, kontynentalne oraz płytowe. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty produktowej łóżek na: https://www.panmaterac.pl/lozka-19

Łóżka tapicerowane

Jest to jeden z popularniejszych modeli dostępnych na rynku, cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów ze względu na możliwość doboru rodzaju i koloru tkaniny obiciowej. Łóżka te w wielu przypadkach dostępne są ze specjalnym pojemnikiem, który zapewnia dodatkowe miejsce w sypialni na przechowywanie pościeli. Producenci dają możliwość wyboru tkaniny spośród setek rodzajów i wariantów kolorystycznych.

Łóżka kontynentalne

Rodzaj łóżek, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnych i eleganckich sypialniach. Łóżka kontynentalne w porównaniu do klasycznych łóżek wyróżniają się podwyższoną powierzchnią spania, która w zależności od wysokości materaca i nóżek, znajduje się nawet kilkadziesiąt centymetrów od podłogi. Przekłada się to na znacznie łatwiejsze poranne wstawanie.

Łóżka drewniane

Popularny rodzaj łóżek, które sprawdzą się w sypialniach osób ceniących klasyczne rozwiązania. Wykonane są z materiałów najwyższej jakości, głównie z drewna olchowego i dębowego. Wyróżniają się niepowtarzalnym klasycznym designem, solidnością wykonania i trwałością wykorzystanych materiałów, dzięki czemu spełniają swoją funkcję przez bardzo długi czas.

Łóżka płytowe

Budowa łóżek płytowych opiera się na wysokiej jakości płycie MDF. Materiał ten charakteryzuje się trwałością oraz wytrzymałością na codzienne użytkowanie. Łóżka te wyróżniają się prostym designem i stonowaną kolorystyką, dzięki czemu sprawdzą się w niemal każdej sypialni. Większą funkcjonalność zapewni model ze specjalnym pojemnikiem, który tworzy dodatkowe miejsce na pościel w sypialni.

Producenci